חיפוי זכוכית מודפס למטבח

פרוט מוצר

חיפוי זכוכית מודפס למטבח
מחיר החל מ-: 1450 שח
איכות: 6 מ"מ שקוף/אקסטרה קליר
סוג גוון: בכל גוון אפשרי
תוצרת: מיוצר בישראל
עמידות: עמיד מפני חום וקור
זמן הספקה: עד 14 ימי עסקים

סרטוני חיפוי זכוכית לבחירה

 • חיפוי זכוכית מודפס למטבח
  חיפוי זכוכית מודפס עוד אחת מיצורות המופת של צבעוני אומנות הזכוכית, לגעת בקו שמחבר בין החלום למציאות, לפרטים התקשרו 052-3307935 צבעוני אומנות הזכוכית
 • חיפוי זכוכית מודפס דובדבנים
  מטבח מודרני: דוגמאות חיפוי זכוכית למטבח מודפס, מטבח לבן עם דובדבנים. את העבודה הזאת בצענו בנווה סביון - אור יהודה.
 • חיפוי זכוכית מודפס סחלבים
  בסרטון זה תמצאו הסבר על מקלחון הרמוניקה 8 מ"מ מחוסם, דוגמאות חיפוי זכוכית למטבח, חיפוי זכוכית מודפסת למטבח עם פרחים לבנים על רקע קרם. את העבודה הזאת בצענו בנווה מונוסון - יהוד.
 • ויטרינה לחנויות ומשרדים
  צבעוני אומנות הזכוכית מציגה: ויטרינה למשרד מכירות של יוסי אברהמי בתל אביב-יפו,
 • אמבטיון 8מ"מ
  הסבר מפורט על אמבטיון לפי מידות לקוח, קבוע ודלת מיוחד לאמבטיות ילדים. כאן תוכלו לראות את המוצר האמיתי באיכות הגבוהה ביותר בהתאמה אישית, ללא הדמיות ממוחשבות, ללא תמונות מזויפות אלא הדבר האמיתי.
 • חיפוי זכוכית למטבח לבן
  מטבח המקום שבו חמשת החושים אינם נעצרים לעולם, הצבע המגע הריח הטעם ורעש הבצל מטגן לו במחבת, וכך עם הסטנדרט הגבוה ביותר של היגיינת הזכוכית בשל היותו החומר הדחוס ביותר שלא נותן לחומרים אחרים להכנס לתוכו, ועם מגוון רחב של עיצובים אומנותיים בשלל צבעים צבעונים הופך את החוויה במטבח למושלמת.
 • חיפוי זכוכית למטבח גוון חום
  שכל אסתטי ועיצוב טוב הם כבר חלק בלתי נפרד מחיינו, כשמדובר בלחיות ולהרגיש טוב בעיקר במטבח, הוי אומר בעידן היום האינדוקציה במקום גז, ספרי בישול של האתמול מול האייפוד של היום, המראות האריחים הישנים שהפכו למיושנות הוחלפו בחיפוי זכוכית במראה עיצובי ומעניין, עם הדרישות הגבוהות ביותר. המטבח של היום זה לא המטבח של פעם.